JSON Field (8.x-1.5) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Value
ne: मान

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Size
ne: आकार

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: About
ne: बारेमा
