JSON Field (8.x-1.5) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Size
fa: اندازه

en: Plain text
fa: متن ساده

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: Installed
fa: نصب شده

en: Default value
fa: مقدارپیشفرض

en: Data
fa: داده

en: About
fa: درباره

en: Quick edit
fa: تدوین سریع
