JSON Field (8.x-1.5) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Size
sk: Veľkosť

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Installed
sk: Inštalované

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Data
sk: Údaje

en: About
sk: Informácie o

en: Quick edit
sk: Rýchla úprava

en: Field types
sk: Typy polí
