JSON Field (8.x-1.5) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Size
sl: Velikost

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: About
sl: O modulu
