JSON Field (8.x-1.5) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Size
uk: Розмір

en: Plain text
uk: Простий текст

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Installed
uk: Встановлено

en: Tree
uk: Дерево

en: Default value
uk: Базове значення

en: Data
uk: Дані

en: About
uk: Про модуль

en: Quick edit
uk: Швидке редагування

en: Field types
uk: Типи полів

en: %name: the text may not be longer than @max characters.
uk: %name: текст має не перевищувати @max символів.
