JSON Field (8.x-1.6) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Yes
ca: Sí

en: Size
ca: Mida

en: Plain text
ca: Text pla

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: About
ca: Detalls

en: Quick edit
ca: Edició ràpida

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: %name: the text may not be longer than @max characters.
ca: %name: el text no pot ser més llarg de @max caràcters.

en: JSON Field
ca: Camp JSON
