JSON Field (8.x-1.6) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Size
dz: ཚད།

en: Not installed
dz: གཞི་བཙུག་མ་འབད་བས་
