JSON Field (8.x-1.6) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Size
fi: Koko

en: Plain text
fi: Puhdas teksti

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Installed
fi: Asennettu

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: About
fi: Tietoja

en: Quick edit
fi: Pikamuokkaus

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: %name: the text may not be longer than @max characters.
fi: %name: teksti voi olla enintään @max merkkiä pitkä.
