JSON Field (8.x-1.6) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Size
ka: ზომა

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
