JSON Field (8.x-1.6) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Value
kk: Мән

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Size
kk: Көлем

en: Not installed
kk: Орнатылмаған
