JSON Field (8.x-1.6) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Size
km: ទំហំ

en: Plain text
km: អត្ថបទ​ធម្មតា

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: About
km: អំពី
