JSON Field (8.x-1.6) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Tree
kn: ವೃಕ್ಷ

en: About
kn: ಕುರಿತು
