JSON Field (8.x-1.6) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Size
ku: قەبارە

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: About
ku: دەربارە
