JSON Field (8.x-1.6) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Size
ps: كچه

en: Installed
ps: لګول شوي

en: About
ps: په اړه
