JSON Field (8.x-1.6) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Size
pt: Tamanho

en: Plain text
pt: Texto simples

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Installed
pt: Instalado

en: Tree
pt: Árvore

en: Default value
pt: Valor predefinido

en: About
pt: Sobre

en: Quick edit
pt: Edição rápida

en: Field types
pt: Tipos de campo

en: %name: the text may not be longer than @max characters.
pt: %name: o texto não pode ter mais do que @max caracteres.

en: Available modes
pt: Modos disponíveis
