JSON Field (8.x-1.6) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Value
sq: Vlera

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Size
sq: Madhësia

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar

en: About
sq: Informacione
