JSON Field (8.x-1.6) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Plain text
ug: ئادەتتىكى تكىست

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان

en: About
ug: ھەققىدە
