JSON Field (8.x-1.7) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Size
cy: Maint

en: Plain text
cy: Testun plaen

en: Not installed
cy: Heb ei osod

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod
