JSON Field (8.x-1.7) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Size
el: Μέγεθος

en: Plain text
el: Απλό κείμενο

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: About
el: Περί

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
