JSON Field (8.x-1.7) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Size
pl: Rozmiar

en: Plain text
pl: Czysty tekst

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Tree
pl: Drzewo

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: About
pl: O stronie

en: Quick edit
pl: Szybka edycja

en: Field types
pl: Typy pól

en: %name: the text may not be longer than @max characters.
pl: %name: tekst nie może być dłuższy niż @max znaków.
