JSON Field (8.x-1.7) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Value
ur: قیمت

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Size
ur: حجم

en: Default value
ur: طے شدہ قدر
