JSON Field (8.x-1.7) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Size
eo: Grandeco

en: Not installed
eo: Ne instalita

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro
