JSON Field Query & Formatter (2.0.1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Number
af: Getal
