JSON Field Query & Formatter (2.0.1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
am: ቅድመ ቅጥያ

en: Suffix
am: ቅጥያ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: String
am: ሕብረቁምፊ

en: Rows
am: ረድፎች

en: Boolean
am: ቡሊያን

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ
