JSON Field Query & Formatter (2.0.1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Suffix
ast: Sufixu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Number
ast: Númberu

en: String
ast: Cadena

en: Rows
ast: Fileres
