JSON Field Query & Formatter (2.0.1) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Number
az: Rəqəm

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: String
az: Mətn

en: Rows
az: Sıralar

en: Display type
az: Ekran növü

en: Boolean
az: Məntiq

en: Prefix text
az: Prefiks mətni

en: Suffix text
az: Suffiks mətni

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: Field types
az: Sahə növləri

en: Placeholder: @placeholder
az: Kömək mətn: @placeholder

en: Fallback value
az: Geri qayıtma qiyməti
