JSON Field Query & Formatter (2.0.1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
bs: Prefiks

en: Suffix
bs: Sufiks

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Number
bs: Broj

en: Rows
bs: Redova

en: Display type
bs: Tip prikaza

en: Prefix text
bs: Prefiks tekst

en: Suffix text
bs: Sufiks tekst
