JSON Field Query & Formatter (2.0.1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Suffix
eo: Sufikso

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: String
eo: Signovico

en: Rows
eo: Vicoj

en: Boolean
eo: Bulea valoro

en: Placeholder
eo: Lokokupilo
