JSON Field Query & Formatter (2.0.1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Number
eu: Zenbakia

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Number of rows
eu: Errenkada kopurua

en: String
eu: Katea

en: Rows
eu: Lerroak

en: Display type
eu: Bistaratu mota

en: Boolean
eu: Booleanoa

en: Field types
eu: Eremu motak
