JSON Field Query & Formatter (2.0.1) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Prefix
fr: Préfixe

en: Suffix
fr: Suffixe

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Number
fr: Nombre

en: True
fr: Vrai

en: False
fr: Faux

en: Number of rows
fr: Nombre de lignes

en: String
fr: Chaîne de caractères

en: Rows
fr: Rangées

en: Display type
fr: Type d'affichage

en: Boolean
fr: Booléen

en: Display Type
fr: Type d'affichage

en: Prefix text
fr: Texte de préfixe

en: Suffix text
fr: Texte de suffixe

en: Field types
fr: Types de champs

en: Placeholder text
fr: Texte de substitution

en: Placeholder: @placeholder
fr: Placeholder : @placeholder

en: Fallback value
fr: Valeur de repli

en: Query: @query
fr: Requête : @query
