JSON Field Query & Formatter (2.0.1) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Number
he: מספר

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Number of rows
he: מספר שורות

en: String
he: מחרוזת

en: Rows
he: שורות

en: Display type
he: סוג תצוגה

en: Boolean
he: בוליאני

en: Prefix text
he: טקסט קידומת

en: Suffix text
he: טקסט סיומת

en: Placeholder
he: שומר מקום
