JSON Field Query & Formatter (2.0.1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
ml: ഉപസര്ഗ്ഗം

en: Suffix
ml: പ്രത്യയം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Number
ml: അക്കം

en: String
ml: സ്ട്രിങ്ങ്

en: Boolean
ml: ബൂളിയന്‍
