JSON Field Query & Formatter (2.0.1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
mr: आधी जोडलेला शब्द

en: Suffix
mr: पुढे जोडलेला शब्द

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Number
mr: अंक

en: True
mr: सत्य

en: False
mr: चूक

en: String
mr: संज्ञा

en: Boolean
mr: बूलीय
