JSON Field Query & Formatter (2.0.1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Suffix
oc: Sufix

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Number
oc: Nombre

en: True
oc: Verai

en: False
oc: Fals

en: String
oc: Cadena de caractèrs

en: Rows
oc: Rengadas

en: Display type
oc: Tipe d'afichatge

en: Prefix text
oc: Tèxte de prefix

en: Suffix text
oc: Tèxte de suffixe
