JSON Field Query & Formatter (2.0.1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Number
sl: Številka

en: String
sl: Niz

en: Rows
sl: Vrste

en: Boolean
sl: Logična vrednost
