JSON Field Query & Formatter (2.0.1) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Prefix
ar: سابقة

en: Suffix
ar: لاحقة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Number
ar: رقم

en: True
ar: صحيح

en: False
ar: خطأ

en: String
ar: المقطع

en: Rows
ar: صفوف

en: Display type
ar: نوع العرض

en: Boolean
ar: قيمة منطقية

en: Placeholder
ar: الرمز البديل

en: Field types
ar: أنواع الحقل

en: Placeholder: @placeholder
ar: النص البديل: @placeholder
