JSON Field Query & Formatter (2.0.1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Suffix
be: Суфікс

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Number
be: Нумар

en: String
be: Радок

en: Rows
be: Радкі

en: Display type
be: Тып паказу

en: Boolean
be: Лагічны тып  (Boolean)

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Field types
be: Тыпы палёў
