JSON Field Query & Formatter (2.0.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Number
bg: Число

en: String
bg: Стринг
