JSON Field Query & Formatter (2.0.1) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: String
bo: ཡིག་ཕྲེང

en: Rows
bo: ཕྲེང

en: Display type
bo: མངོན་འཆར་གྱི་རིགས

en: Display Type
bo: མངོན་འཆར་བྱེད་སྟངས།

en: Prefix text
bo: སྔོན་དུ་སྦྱོར་བའི་ཡི་གེ

en: Suffix text
bo: རྗེས་བཏགས་ཀྱི་ཡི་གེ

en: Fallback value
bo: ཕྱིར་ལོག་གི་ཐོབ་གྲངས
