JSON Field Query & Formatter (2.0.1) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Suffix
ca: Sufix

en: Yes
ca: Sí

en: Number
ca: Número

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Number of rows
ca: Nombre de files

en: String
ca: Cadena

en: Rows
ca: Files

en: Display type
ca: Tipus de visualització

en: Boolean
ca: Booleà

en: Prefix text
ca: Text prefix

en: Suffix text
ca: Text sufix

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Placeholder: @placeholder
ca: Marcador de posició: @placeholder

en: Fallback value
ca: Valor alternatiu
