JSON Field Query & Formatter (2.0.1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Number
cs: Číslo

en: True
cs: Pravda (True)

en: False
cs: Nepravda (False)

en: Number of rows
cs: Počet řádků

en: String
cs: Řetězec

en: Rows
cs: Řádky

en: Display type
cs: Typ zobrazení

en: Boolean
cs: Logická hodnota (Boolean)

en: Prefix text
cs: Text předpony

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec

en: Field types
cs: Typy polí

en: Placeholder: @placeholder
cs: Zástupný symbol: @placeholder
