JSON Field Query & Formatter (2.0.1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
cy: Rhagddodiad

en: Suffix
cy: Ôl-ddoddiadau

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Number
cy: Rhif

en: True
cy: Gwir

en: False
cy: Anwir

en: String
cy: Llinyn

en: Display type
cy: Dangos math
