JSON Field Query & Formatter (2.0.1) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Prefix
da: Præfiks

en: Suffix
da: Endelse

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Number
da: Antal

en: True
da: Sandt

en: False
da: Falsk

en: Number of rows
da: Antal rækker

en: String
da: Tekst

en: Rows
da: Rækker

en: Display type
da: Display-type

en: Boolean
da: Boolsk

en: Prefix text
da: Præfiks

en: Suffix text
da: Suffiks

en: Field types
da: Felttyper

en: Fallback value
da: Fallback-værdi
