JSON Field Query & Formatter (2.0.1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Number of rows
et: Ridade arv

en: String
et: Sõne

en: Rows
et: Ridu

en: Display type
et: Kuva tüüp

en: Boolean
et: Tõeväärtus

en: Prefix text
et: Eelliite tekst

en: Suffix text
et: Järelliite tekst

en: Field types
et: Väljade tüübid
