JSON Field Query & Formatter (2.0.1) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Suffix
fi: Jälkiliite

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Number
fi: Numero

en: True
fi: Tosi

en: False
fi: Epätosi

en: Number of rows
fi: Rivien määrä

en: String
fi: Merkkijono

en: Rows
fi: Rivejä

en: Display type
fi: Näkymän tyyppi

en: Boolean
fi: Totuusarvo

en: Display Type
fi: Näyttämisen tyyppi

en: Prefix text
fi: Aloitusteksti

en: Suffix text
fi: Pääteteksti

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Placeholder: @placeholder
fi: Kirjanmerkki: @placeholder

en: Fallback value
fi: Fallback arvo
