JSON Field Query & Formatter (2.0.1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Suffix
gl: Sufixo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Number
gl: Número

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: String
gl: Cadea

en: Rows
gl: Filas

en: Display type
gl: Tipo de vista

en: Boolean
gl: Booleano

en: Prefix text
gl: Texto do prefixo

en: Suffix text
gl: Texto do sufixo
