JSON Field Query & Formatter (2.0.1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: Suffix
gu: પ્રત્યય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Number
gu: સંખ્યા

en: True
gu: સાચું

en: False
gu: ખોટું

en: String
gu: સ્ટ્રીંગ

en: Rows
gu: હરોળો

en: Boolean
gu: બૂલિયન
