JSON Field Query & Formatter (2.0.1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Suffix
hr: Sufiks

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Number
hr: Broj

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: String
hr: Struna

en: Rows
hr: Redovi

en: Boolean
hr: Boleanski
