JSON Field Query & Formatter (2.0.1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Number
hy: Թիվ

en: True
hy: Ճիշտ

en: False
hy: Սխալ

en: String
hy: Տող

en: Rows
hy: Տողեր

en: Boolean
hy: Բուլյան
