JSON Field Query & Formatter (2.0.1) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Prefix
id: Awalan

en: Suffix
id: Akhiran

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Number
id: Angka

en: True
id: Benar

en: False
id: Salah

en: String
id: Untai

en: Rows
id: Baris

en: Display type
id: Tipe tampilan

en: Prefix text
id: Teks prefiks

en: Suffix text
id: Teks sufiks

en: Field types
id: Jenis bidang isian

en: Fallback value
id: Nilai fallback
